48V10DB420
ФОБЕРРИЯ
48V 10DB420 қорғасын қышқылды жүк көтергіш аккумуляторы BS салалық сипаттамаларына сәйкес әзірленген құбырлы тартқыш батарея болып табылады. FOBERRIA компаниясы шығарған бұл қуат блогы материалды өңдеу жабдықтары мен өнеркәсіптік көлік парктеріне арналған. Модель электрлік жүк көтергіштердің негізгі жинақ өлшемдеріне сәйкес келетін біртұтас өндіріс стандарттары бар он 2В жалғыз ұяшықтардың тіркесімін қабылдайды. Өнеркәсіптік сатып алу топтары мен жабдыққа техникалық қызмет көрсету топтары үшін бұл батарея қол жетімді зарядтау циклдары мен стандартталған орнату өлшемдері бар аз тұтынылатын қуат шешімін ұсынады. Жабдықтың жұмысы кезінде көміртегі шығаруды азайту үшін барлық шикізат өнеркәсіптік қайта өңдеу ережелеріне сәйкес келеді.
Бірдей көлемдегі дәстүрлі жалпақ пластиналы қорғасын-қышқылды аккумуляторлармен салыстырғанда, бұл 10DB420 батареясы белсенді материалдың ішкі таралуын жаңартады. 420Ah номиналды сыйымдылығы жоғары токты жұмыс жағдайында тұрақты өнімді сақтайды, бұл жүк көтергіштің іске қосылуы мен көтерілуінің лезде ағымдағы сұранысын қанағаттандырады. Жалғыз ұяшық өлшемі 173×158×322×348 мм, ал бекітілген өлшемді дизайн жабдықты құрастыруды және кейінірек бөлшектеу жұмыстарын жеңілдетеді.
Параметр элементі |
Арнайы деректер |
|---|---|
Өнім үлгісі |
48V10DB420 |
Номиналды кернеу |
48 В |
Номиналды сыйымдылық |
420Ач |
Бір ұяшық өлшемі |
173×158×322×348мм |