Ви тут: додому / Продукти / Свинцево-кислотний акумулятор / Тягова батарея / Серія PzB(BS). / свинцево-кислотний акумулятор для навантажувача BS 48V 10DB420
завантаження
Поділитися з:
кнопка спільного доступу до Facebook
кнопка спільного доступу до Twitter
кнопка спільного доступу до лінії
кнопка спільного доступу до wechat
кнопка спільного доступу в Linkedin
кнопка спільного доступу на pinterest
кнопка спільного доступу до WhatsApp
поділитися цією кнопкою спільного доступу
BS 48V 10DB420 свинцево-кислотний акумулятор для навантажувача
Модель:48V10DB420
Напруга:48V
Ємність:420AH
2v cell:173*158*322*348mm
MOQ:10 PCS
Наявність:
Кількість:
  • 48V10DB420
  • ФОБЕРІЯ
bs стандарт
> Основні характеристики
  • Вища щільність енергії порівняно зі стандартною традиційною пластинчастою батареєю
  • Відмінна продуктивність циклу та здатність до відновлення після глибокого розряду
>Стандарт BS 2V PzB