48V10DB420
FOBERRIA
Is ceallraí tarraingthe feadánacha é an ceallraí forklift aigéad luaidhe 48V 10DB420 a forbraíodh faoi shonraíochtaí tionscail BS. Déanta ag FOBERRIA, tá an t-aonad cumhachta seo oiriúnaithe do threalamh láimhseála ábhar agus do chabhlaigh feithiclí tionsclaíocha. Glacann an tsamhail meascán de dheich gcealla aonair 2V, le caighdeáin táirgthe aontaithe chun méideanna cóimeála forklift leictreacha príomhshrutha a mheaitseáil. I gcás foirne soláthair tionsclaíochta agus foirne cothabhála trealaimh, soláthraíonn an ceallraí seo réiteach cumhachta íseal-ídiú le timthriallta muirir inrochtana agus toisí suiteála caighdeánaithe. Comhlíonann na hamhábhair go léir rialacháin athchúrsála tionsclaíochta chun aschur carbóin a laghdú le linn oibriú trealaimh.
I gcomparáid le cadhnraí luaidhe-aigéad pláta cothrom traidisiúnta den toirt céanna, déanann an ceallraí 10DB420 seo uasghrádú ar dháileadh inmheánach ábhar gníomhach. Coinníonn an cumas rátáil 420Ah aschur cobhsaí faoi choinníollacha oibre ard-reatha, a chomhlíonann an t-éileamh reatha meandarach maidir le forklift ag tosú agus ag dreapadóireacht. Is é an toise cille aonair 173 × 158 × 322 × 348mm, agus an dearadh méid seasta a shimpliú cóimeála trealaimh agus níos déanaí díchóimeála.
Mír Paraiméadar |
Sonraí Sonracha |
|---|---|
Múnla Táirge |
48V10DB420 |
Voltas Ainmniúil |
48V |
Cumas Rátáilte |
420Ach |
Méid Cille Aonair |
173×158×322×348mm |