Buradasınız: Ev / Ürünler / Kurşun Asit Akü / Çekiş Aküsü / PzB(BS)Serisi / BS 48V 10DB420 Kurşun Asit Forklift Aküsü
yükleniyor
Şurada paylaş:
facebook paylaşım butonu
twitter paylaşım butonu
hat paylaşma butonu
wechat paylaşım düğmesi
linkedin paylaşım butonu
ilgi alanı paylaşma düğmesi
whatsapp paylaşım butonu
bu paylaşım düğmesini paylaş
BS 48V 10DB420 Kurşun Asit Forklift Aküsü
Model: 48V10DB420
Gerilim: 48V
Kapasite: 420AH
2v hücre: 173*158*322*348mm
Adedi: 10 PCS
Stok Durumu:
Adet:
Sor
  • 48V10DB420
  • FOBERRİA
bs standardı
>Ana Özellikler
  • Standart geleneksel düz plakalı aküyle karşılaştırıldığında daha yüksek enerji yoğunluğu
  • Mükemmel çevrim performansı ve derin deşarjdan sonra iyileşme yeteneği
>BS Standardı 2V PzB Hücre Özellikleri