48V10DB420
FORBERRIA
48V 10DB420 lead acid forklift ဘက်ထရီသည် BS လုပ်ငန်းဆိုင်ရာ သတ်မှတ်ချက်များအောက်တွင် တီထွင်ထားသည့် tubular traction ဘက်ထရီဖြစ်သည်။ FOBERRIA မှထုတ်လုပ်သည့် ဤပါဝါယူနစ်သည် ပစ္စည်းကိုင်တွယ်ကိရိယာများနှင့် စက်မှုလုပ်ငန်းသုံးယာဉ်အုပ်စုများအတွက် အံဝင်ခွင်ကျဖြစ်သည်။ မော်ဒယ်သည် ပင်မလျှပ်စစ်ဓာတ်လှေကား တပ်ဆင်မှုအရွယ်အစားများနှင့် ကိုက်ညီစေရန် ပေါင်းစပ်ထုတ်လုပ်မှုစံနှုန်းများဖြင့် 2V ဆဲလ်ဆယ်ခုကို ပေါင်းစပ်ထားသည်။ စက်မှုဝယ်ယူရေးအဖွဲ့များနှင့် စက်ပစ္စည်းပြုပြင်ထိန်းသိမ်းရေးအဖွဲ့များအတွက်၊ ဤဘက်ထရီသည် အသုံးပြုနိုင်သော အားသွင်းစက်ဝန်းများနှင့် စံပြုတပ်ဆင်မှုအတိုင်းအတာများဖြင့် စားသုံးမှုနည်းသော ပါဝါဖြေရှင်းချက်ကို ပေးပါသည်။ ကုန်ကြမ်းအားလုံးသည် စက်လည်ပတ်မှုအတွင်း ကာဗွန်ထွက်ရှိမှုကို လျှော့ချရန်အတွက် စက်မှုပြန်လည်အသုံးပြုခြင်းဆိုင်ရာ စည်းမျဉ်းများကို လိုက်နာပါသည်။
တူညီသောအသံအတိုးအကျယ်ရှိသော ပြားချပ်ချပ်ခဲ-အက်ဆစ်ဘက်ထရီများနှင့် နှိုင်းယှဉ်ပါက၊ ဤ 10DB420 ဘက်ထရီသည် အတွင်းပိုင်းတက်ကြွသော ပစ္စည်းဖြန့်ဖြူးမှုကို အဆင့်မြှင့်တင်ပေးပါသည်။ 420Ah အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော စွမ်းရည်သည် Forklift စတင်ခြင်းနှင့် တောင်တက်ခြင်း၏ ချက်ချင်းလက်ငင်း လက်ရှိလိုအပ်ချက်နှင့် ကိုက်ညီသည့် မြင့်မားသောလက်ရှိလုပ်ငန်းခွင်အခြေအနေများအောက်တွင် တည်ငြိမ်သောထွက်ရှိမှုကို ထိန်းသိမ်းပေးသည်။ ဆဲလ်တစ်ခုတည်း၏အတိုင်းအတာသည် 173×158×322×348mm ဖြစ်ပြီး ပုံသေအရွယ်အစားဒီဇိုင်းသည် စက်ကိရိယာများ တပ်ဆင်ခြင်းကို ရိုးရှင်းစေပြီး နောက်ပိုင်းတွင် တပ်ဆင်ခြင်းလုပ်ငန်းများကို ရိုးရှင်းစေသည်။
ကန့်သတ်ချက် |
တိကျသောဒေတာ |
|---|---|
ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် |
48V10DB420 |
Nominal Voltage |
48V |
အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော စွမ်းဆောင်ရည် |
420 Ah |
Single Cell အရွယ်အစား |
173×158×322×348mm |