Դուք այստեղ եք՝ Տուն / Ապրանքներ / Կապարի թթվային մարտկոց / Ձգող մարտկոց / PzB(BS) Series / BS 48V 10DB420 կապարաթթվային պատառաքաղի մարտկոց
բեռնում
Կիսվել՝
Ֆեյսբուքի փոխանակման կոճակ
Twitter-ի համօգտագործման կոճակը
տողերի փոխանակման կոճակ
wechat-ի փոխանակման կոճակը
linkedin-ի համօգտագործման կոճակը
pinterest-ի համօգտագործման կոճակը
whatsapp-ի համօգտագործման կոճակը
կիսել այս համօգտագործման կոճակը
BS 48V 10DB420 Lead Acid Forklift Battery
Մոդել:48V10DB420
Լարում:48V
հզորություն:420AH
2v բջիջ:173*158*322*348mm
MOQ:10 հատ
Առկայություն՝
Քանակ:
  • 48V10DB420
  • ՖՈԲԵՐՐԻԱ
bs ստանդարտ
> Հիմնական հատկանիշները
  • Ավելի բարձր էներգիայի խտություն՝ համեմատած ստանդարտ ավանդական հարթ ափսեի մարտկոցի հետ
  • Ցիկլի գերազանց կատարում և խորը լիցքաթափումից հետո վերականգնման ունակություն
> BS Ստանդարտ 2V PzB Բջջային Տեխնիկական