48V10DB420
FOBERRIA
Die 48V 10DB420 loodsuur vurkhyserbattery is 'n buisvormige vastrapbattery wat onder BS industrie spesifikasies ontwikkel is. Hierdie krageenheid, vervaardig deur FOBERRIA, is aangepas vir materiaalhanteringstoerusting en industriële voertuigvlote. Die model neem 'n kombinasie van tien 2V enkelselle aan, met verenigde produksiestandaarde om by die hoofstroom elektriese vurkhysersamestelling groottes te pas. Vir industriële verkrygingspanne en toerustingonderhoudspanne bied hierdie battery 'n laeverbruik kragoplossing met toeganklike laaisiklusse en gestandaardiseerde installasieafmetings. Alle grondstowwe voldoen aan industriële herwinningsregulasies om koolstofuitset tydens toerusting te verminder.
In vergelyking met tradisionele platplaat-loodsuurbatterye van dieselfde volume, verbeter hierdie 10DB420-battery interne aktiewe materiaalverspreiding. Die 420Ah-gegradeerde kapasiteit handhaaf stabiele uitset onder hoë-stroom werksomstandighede, wat voldoen aan die oombliklike huidige vraag van vurkhysers wat begin en klim. Die enkelsel-afmeting is 173 × 158 × 322 × 348 mm, en die vaste grootte-ontwerp vergemaklik toerustingmontering en later demontagewerk.
Parameter item |
Spesifieke data |
|---|---|
Produk Model |
48V10DB420 |
Nominale spanning |
48V |
Gegradeerde kapasiteit |
420 Ah |
Enkelselgrootte |
173×158×322×348 mm |