Jesteś tutaj: Dom / Produkty / Akumulator kwasowo-ołowiowy / Akumulator trakcyjny / Seria PzB(BS). / Kwasowy akumulator do wózków widłowych BS 48V 10DB420
załadunek
Udostępnij:
przycisk udostępniania na Facebooku
przycisk udostępniania na Twitterze
przycisk udostępniania linii
przycisk udostępniania wechata
przycisk udostępniania na LinkedIn
przycisk udostępniania na Pintereście
przycisk udostępniania WhatsApp
udostępnij ten przycisk udostępniania
Akumulator kwasowo-ołowiowy do wózków widłowych BS 48V 10DB420
Model: 48V10DB420
Napięcie: 48 V
Pojemność: 420AH
Ogniwo 2 V: 173*158*322*348 mm
MOQ: 10 szt.
Dostępność:
Ilość:
  • 48V10DB420
  • FOBERRIA
standardowy
>Główne cechy
  • Wyższa gęstość energii w porównaniu do standardowego, tradycyjnego akumulatora płaskiego
  • Doskonała wydajność cyklu i zdolność odzyskiwania po głębokim rozładowaniu
>Specyfikacja ogniwa PzB w standardzie BS 2V