48V10DB420
FOBERRIA
Svinčeno-kislinska baterija za viličarje 48 V 10DB420 je cevasta vlečna baterija, razvita v skladu z industrijskimi specifikacijami BS. Ta pogonska enota, ki jo proizvaja FOBERRIA, je prilagojena opremi za ravnanje z materialom in industrijskim voznim parkom. Model sprejme kombinacijo desetih 2V posameznih celic z enotnimi proizvodnimi standardi, ki se ujemajo z običajnimi velikostmi sklopov električnih viličarjev. Za ekipe za industrijsko nabavo in ekipe za vzdrževanje opreme ta baterija zagotavlja rešitev za napajanje z nizko porabo z dostopnimi cikli polnjenja in standardiziranimi dimenzijami namestitve. Vse surovine so v skladu s predpisi o industrijskem recikliranju, da se zmanjša izpust ogljika med delovanjem opreme.
V primerjavi s tradicionalnimi svinčeno-kislinskimi baterijami z ravno ploščo enake prostornine ta baterija 10DB420 nadgrajuje notranjo distribucijo aktivnega materiala. Nazivna zmogljivost 420 Ah ohranja stabilno izhodno moč v delovnih pogojih visokega toka, kar ustreza trenutnemu povpraševanju po toku pri zagonu in vzpenjanju viličarja. Dimenzija ene celice je 173 × 158 × 322 × 348 mm, zasnova fiksne velikosti pa poenostavi montažo opreme in kasnejšo demontažo.
Parameter Item |
Posebni podatki |
|---|---|
Model izdelka |
48V10DB420 |
Nazivna napetost |
48V |
Nazivna zmogljivost |
420Ah |
Velikost ene celice |
173×158×322×348 mm |