אתה נמצא כאן: בַּיִת / מוצרים / סוללת חומצת עופרת / סוללת משיכה / סדרת PzB(BS) / BS 48V 10DB420 סוללת עופרת חומצה למלגזה
טְעִינָה
שתף ל:
כפתור שיתוף בפייסבוק
כפתור שיתוף בטוויטר
כפתור שיתוף קו
כפתור שיתוף wechat
כפתור שיתוף linkedin
כפתור שיתוף pinterest
כפתור שיתוף בוואטסאפ
שתף את כפתור השיתוף הזה
סוללת מלגזה עופרת חומצה BS 48V 10DB420
דגם:48V10DB420
מתח:48V
קיבולת:420AH
2v תא:173*158*322*348mm
MOQ:10 יחידות
זמינות:
כמות:
  • 48V10DB420
  • פובריה
תקן bs
> תכונות עיקריות
  • צפיפות אנרגיה גבוהה יותר בהשוואה לסוללת צלחת שטוחה רגילה
  • קיבולת סוללה מספקת כדי להבטיח סוללות טובות בקצב גבוה, ביצועי פריקה בזרם גבוה מתחילים.
  • ביצועי מחזור מעולים ויכולת התאוששות לאחר פריקה עמוקה
  • ידידותית לסביבה בתכנון - ניתן למיחזור מלא ופליטת CO2 מופחתת במידה ניכרת (בהשוואה לדיזל)
  • עיצוב מתקדם של עיצוב מבנה משולב בתא חדש, ודא שהסוללה נעימה, טעינה ופריקה קלה.
>מפרט תא BS Standard 2V PzB