48V10DB420
FOBERRIA
Pugna acidi forklift plumbi 48V 10DB420 est altilium tractus tractus tubulares sub BS specificationibus industriae elaboratis. Fabricata per FOBERRIA, haec unitas potentiae ad formandam apparatum tractandorum et classium vehiculi industriae materialis est. Exemplar unum ex decem 2V cellis singulis adoptat, cum signis productionis unitis ut magnitudinum conventus amet electrica forklift aequare. Ad procurationem industrialis iunctiones et apparatum sustentationem iugis, haec pugna solutionem solutionis virtutis praebet low-consummationis cum accessibilibus cyclis et normatis institutionis dimensionibus occurrentibus. Omnes materiae rudis obtemperant cum ordinationes redivivus industriales ut exscindantur carbonis output in instrumento operationis.
Comparata cum laminis plumbi-acidis traditis gravida eiusdem voluminis, haec 10DB420 pugnae upgrades activae materialis internae distributionis. 420Ah capacitas aestimata conservat condicionem stabilem sub condiciones hodiernae laborantis, quae instantaneae currenti postulationi forklift incipiendi et ascensionis occurret. Unius cellulae dimensio 173×158×322×348mm est, et certae magnitudinis consilium apparatum congregationis simplificat ac deinde opus disassemble.
Parameter Item |
Imprimis Data |
|---|---|
Product Model |
48V10DB420 |
Nominal Voltage |
48V |
Rated Capacity |
420Ah |
Una Cell Size |
173×158×322×348mm |