သင်သည် ဤနေရာတွင်ဖြစ်သည်- အိမ် / ထုတ်ကုန်များ / လီသီယမ်ဘက်ထရီ / ဂေါက်တွန်းလှည်း Lifepo4 ဘက်ထရီ / ဂေါက်တွန်းလှည်းများအတွက် 38.4V 105Ah LiFePO4 ဘက်ထရီ
loading
မျှဝေရန်-
facebook share ခလုတ်
twitter မျှဝေခြင်းခလုတ်
လိုင်းမျှဝေခြင်းခလုတ်
wechat မျှဝေခြင်းခလုတ်
linkedin sharing ကိုနှိပ်ပါ။
pinterest မျှဝေခြင်းခလုတ်
whatsapp မျှဝေခြင်းခလုတ်
ဤမျှဝေမှုအား မျှဝေရန် ခလုတ်ကိုနှိပ်ပါ။
ဂေါက်တွန်းလှည်းများအတွက် 38.4V 105Ah LiFePO4 ဘက်ထရီ
ဂေါက်တွန်းလှည်းများနှင့် ရှုခင်းကြည့်ယာဉ်များအတွက် တီထွင်ဖန်တီးထားသည့် ဤ 38.4V 105Ah LiFePO4 ဘက်ထရီသည် BMS နှင့် IP65 အကာအကွယ်များ ပေါင်းစပ်ပါဝင်ပါသည်။ 3.5 နာရီ အမြန်အားသွင်းမှု နှင့် 38 ကီလိုဂရမ် ပေါ့ပါးသော ဒီဇိုင်းကို ပေးစွမ်းပြီး စီးပွားဖြစ် အပန်းဖြေရေယာဉ်များအတွက် ပြုပြင်ထိန်းသိမ်းမှု ကင်းစင်သော စွမ်းဆောင်ရည်ကို ပေးစွမ်းပြီး ယုံကြည်စိတ်ချရသော ပါဝါနှင့် ဝန်ဆောင်မှုသက်တမ်းကို တိုးချဲ့ပေးပါသည်။
ရရှိနိုင်မှု-
အရေအတွက်-
  • 38.4V/105AH
  • UGA ပါဝါ
36V&51.2V လီသီယမ်-အိုင်းယွန်းဂေါက်တွန်းလှည်း ဘက်ထရီဖြေရှင်းချက်များတွင် အထူးပြုထားသည့် Foberria Battery သည် စျေးကွက်တွင် အလုံခြုံဆုံးနှင့် အစွမ်းထက်ဆုံး အခြားရွေးချယ်စရာများကို ပံ့ပိုးပေးပါသည်။ ဘက်ထရီတစ်ခုစီတွင် ဆဲလ်သမာဓိရှိမှုအတွက် ဘက်ထရီစီမံခန့်ခွဲမှုစနစ် (BMS) နှင့် ကျန်ရှိသော အမ်ပီယာကိုပြသရန် LED အားသွင်းညွှန်ပြချက်တစ်ခု တပ်ဆင်ထားပါသည်။ ဤအင်္ဂါရပ်များသည် ကျွန်ုပ်တို့၏ လီသီယမ်-အိုင်းယွန်းဂေါက်တွန်းလှည်းကိရိယာများကို ခဲ-အက်ဆစ်ဘက်ထရီများအတွက် လွယ်ကူပြီး ဘေးကင်းသောအစားထိုးမှုဖြစ်စေပြီး ယုံကြည်စိတ်ချရပြီး ထိရောက်သောပါဝါဖြင့် သင့်ဂေါက်တွန်းလှည်းအတွေ့အကြုံကို တိုးမြှင့်စေသည်။
Core Value အဆိုပြုချက်များ
စုစုပေါင်းပိုင်ဆိုင်မှုကုန်ကျစရိတ်ကို 60% လျှော့ချပါ
Zero Maintenance နှင့် Downtime လျှော့ချပါ။
တောင်တက်စွမ်းဆောင်ရည်အတွက် 300A Peak Discharge
Plug-and-Play Drop-In အစားထိုးခြင်း။
ပုံမှန် 36V ခဲ-အက်ဆစ်ဘက်ထရီဗူးများအတွက် အတိအကျ ကိုက်ညီမှုရှိသည်။ ဝိုင်ယာပြုပြင်မွမ်းမံမှုများ မလိုအပ်ဘဲ မိနစ် 30 သို့မဟုတ် ထိုထက်နည်းသော တပ်ဆင်မှု ပြီးပါသည်။
IP65 All-Weather Protection
နည်းပညာဆိုင်ရာသတ်မှတ်ချက်များ
ကန့်သတ်ချက်
သတ်မှတ်ချက်
မော်ဒယ်
38.4V/105AH
အမှတ်တံဆိပ်
UGA ပါဝါ
ဆဲလ်ဓာတုဗေဒ
အဆင့် A Prismatic LiFePO4
Cell Casing
အလူမီနီယံ အလွိုင်း
အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ဗို့အား
38.4V
အမြင့်ဆုံးအားသွင်းဗို့အား
43.8V
Cut-off Voltage
30V
စံပြုနိုင်စွမ်း (0.3C)
105Ah
Standard Charge Current
≤30A
Continuous Discharge Current
105A
Peak Discharge Current
300A (5 စက္ကန့်)
သံသရာအသက် (80% DOD)
4000+ သံသရာ
အတိုင်းအတာ (L×W×H)
433×309×245 မီလီမီတာ
အလေးချိန်
ကီလို-၃၈
IP အဆင့်သတ်မှတ်ချက်
IP65
အားသွင်းနည်း
CC/CV
သိုလှောင်မှုအခြေအနေ
20-45°C၊ 25%-65% SOC
အောင်လက်မှတ်များ
CE၊ UL၊ UN38.3၊ RoHS
အဓိကနည်းပညာအင်္ဂါရပ်များ
Real-Time Cell Monitoring ဖြင့် Intelligent BMS
စမတ် LED အားသွင်းအချက်ပြကိရိယာ
စက်မှုလုပ်ငန်းသုံးများ
Sightseeing Buss : 300A peak current သည် တောင်ထူထပ်သော ခရီးသွားလမ်းကြောင်းများပေါ်တွင် ချောမွေ့သောအရှိန်အဟုန်ကို ပံ့ပိုးပေးပါသည်။ IP65 အဆင့်သတ်မှတ်ချက်သည် ပြောင်းလဲနိုင်သော ရာသီဥတုအခြေအနေများကို ခံနိုင်ရည်ရှိသည်။
အာမခံနှင့် ကမ္ဘာလုံးဆိုင်ရာ ပံ့ပိုးမှု
အမေးများသောမေးခွန်းများ
ဤ 38.4V LiFePO4 ဘက်ထရီသည် 36V ခဲ-အက်ဆစ်ဘက်ထရီများအတွက် တိုက်ရိုက်အစားထိုးမှုတစ်ခုလား။
ဟုတ်ကဲ့။ ဤ 38.4V 105Ah LiFePO4 ဂေါက်တွန်းလှည်းဘက်ထရီသည် ပုံမှန် 36V ခဲအက်ဆစ်ဘက်ထရီဗူးများနှင့် ကိုက်ညီပါသည်။ တပ်ဆင်ရန်အတွက် ဝိုင်ယာပြုပြင်မွမ်းမံမှုများ မလိုအပ်ပါ။