אתה כאן: בַּיִת / מוצרים / סוללת ליתיום / סוללת עגלת גולף Lifepo4 / 38.4V 105Ah LiFePO4 סוללה לעגלות גולף
טְעִינָה
שתף ל:
כפתור שיתוף בפייסבוק
כפתור שיתוף בטוויטר
כפתור שיתוף קו
כפתור שיתוף wechat
כפתור שיתוף linkedin
כפתור שיתוף pinterest
כפתור שיתוף בוואטסאפ
שתף את כפתור השיתוף הזה
סוללת LiFePO4 38.4V 105Ah לעגלות גולף
סוללת 38.4V 105Ah LiFePO4 זו תוכננה עבור עגלות גולף ורכבי סיור, וכוללת הגנה משולבת BMS ו-IP65. מספק טעינה מהירה של 3.5 שעות ועיצוב קל משקל של 38 ק'ג, הוא מציע ביצועים נטולי תחזוקה עבור ציי פנאי מסחריים, ומבטיח כוח אמין וחיי שירות ארוכים.
זמינות:
כמות:
  • 38.4V/105AH
  • UGA POWER
מתמחה בפתרונות סוללת עגלת גולף 36V&51.2V ליתיום-יון, Foberria Battery מספקת את האלטרנטיבות הבטוחות והחזקות ביותר בשוק. כל סוללה מגיעה עם מערכת ניהול סוללות (BMS) לשלמות התא ומחוון טעינה LED כדי להראות את האמפר הנותר. תכונות אלו הופכות את ערכות עגלת הגולף הליתיום-יון שלנו לתחליף קל ובטוח לסוללות עופרת, מה שמשפר את חווית עגלת הגולף שלך עם כוח אמין ויעיל.
הצעות ערך ליבה
צמצם את עלות הבעלות הכוללת ב-60%
אפס תחזוקה וזמן השבתה מופחת
פריקה שיא של 300A לביצועי עלייה
החלפת Drop-In Plug-and-Play
התאמה מדויקת למגשי סוללות עופרת-חומצה סטנדרטיים 36V. ההתקנה מסתיימת תוך 30 דקות או פחות ללא צורך בשינויי חיווט.
IP65 הגנה לכל מזג אוויר
מפרט טכני
פָּרָמֶטֶר
מִפרָט
דֶגֶם
38.4V/105AH
מותג
UGA POWER
כימיה של תאים
דרגה A Prismatic LiFePO4
מעטפת תא
סגסוגת אלומיניום
מתח מדורג
38.4V
מתח טעינה מקסימלי
43.8V
מתח ניתוק
30V
קיבולת סטנדרטית (0.3C)
105 אה
זרם טעינה סטנדרטי
≤30A
זרם פריקה מתמשך
105A
זרם פריקה שיא
300A (5 שניות)
חיי מחזור (80% DOD)
4000+ מחזורים
מידות (L×W×H)
433×309×245 מ'מ
מִשׁקָל
-38 ק'ג
דירוג IP
IP65
שיטת טעינה
CC/CV
מצב אחסון
20-45°C, 25%-65% SOC
הסמכות
CE, UL, UN38.3, RoHS
תכונות טכנולוגיה מרכזיות
BMS אינטליגנטי עם ניטור תאים בזמן אמת
תאי LiFePO4 פריסמטיים דרגה A
מחוון טעינת LED חכם
יישומים בתעשייה
מגרשי גולף : 36+ חורים של טווח בטעינה אחת. מפחית עלויות תפעול עבור ציים עתירי שימוש.
אוטובוסי סיור : זרם שיא של 300A תומך בהאצה חלקה בנתיבי תיירות הרריים. דירוג IP65 עומד בתנאי מזג אוויר משתנים.
רכבי שירות : מספק כוח עקבי למשימות שמירה על הקרקע ותחזוקה בטמפרטורות קיצוניות.
אחריות ותמיכה גלובלית
אחריות מוגבלת ל-10 שנים מכסה פגמים בחומרים ובעבודה מתאריך הרכישה
תמיכה טכנית 24/7 של מהנדסי סוללות מספקת סיוע בפתרון בעיות מסביב לשעון
מחסנים בארה'ב, גרמניה וסין מבטיחים משלוח תוך 3-7 ימי עסקים עבור הזמנות בכמות גדולה
פתרונות מותאמים אישית זמינים עבור יישומים ייחודיים, כולל מתחים, קיבולות וגורמי צורה שונים
שאלות נפוצות
האם סוללת 38.4V LiFePO4 זו מהווה תחליף ישיר לסוללות 36V עופרת חומצה?
כֵּן. סוללת עגלת גולף 38.4V 105Ah LiFePO4 מתאימה למגשי סוללה סטנדרטיים של 36V עופרת חומצה. אין צורך בשינויי חיווט להתקנה.