باتری 38.4V 105Ah LiFePO4 برای چرخ دستی های گلف
در دسترس بودن:
تعداد:
  • 38.4V/105AH
  • UGA POWER
پیشنهادهای ارزش اصلی
کاهش هزینه کل مالکیت تا 60٪
تعمیر و نگهداری صفر و کاهش زمان خرابی
300A پیک تخلیه برای عملکرد سربالایی
جایگزینی Plug-and-Play Drop-In
IP65 حفاظت در برابر آب و هوا
مشخصات فنی
پارامتر
مشخصات
مدل
38.4V/105AH
نام تجاری
UGA POWER
شیمی سلولی
LiFePO4 منشوری درجه A
پوشش سلولی
آلیاژ آلومینیوم
ولتاژ نامی
38.4 ولت
حداکثر ولتاژ شارژ
43.8 ولت
ولتاژ قطع
30 ولت
ظرفیت استاندارد (0.3C)
105 آه
جریان شارژ استاندارد
≤30A
جریان تخلیه مداوم
105A
حداکثر جریان تخلیه
300A (5 ثانیه)