Та энд байна: Гэр / Бүтээгдэхүүн / Литиум батерей / Гольфын тэрэг Lifepo4 батерей / Гольфын тэрэгний 38.4V 105Ah LiFePO4 батерей
ачаалж байна
Хуваалцах:
facebook хуваалцах товчлуур
twitter хуваалцах товчлуур
шугам хуваалцах товчлуур
wechat хуваалцах товч
linkedin хуваалцах товчлуур
pinterest хуваалцах товчлуур
whatsapp хуваалцах товчлуур
хуваалцах товчийг хуваалц
Гольфын тэрэгний 38.4V 105Ah LiFePO4 зай
Гольфын тэрэг болон аялал жуулчлалын машинд зориулагдсан энэхүү 38.4V 105Ah LiFePO4 зай нь BMS болон IP65 хамгаалалттай. 3.5 цагийн хурдан цэнэглэлттэй, 38 кг жинтэй хөнгөн загвартай энэ нь арилжааны зугаа цэнгэлийн флотуудад засвар үйлчилгээ шаарддаггүй гүйцэтгэлийг санал болгож, найдвартай эрчим хүч, үйлчилгээний хугацааг уртасгана.
Бэлэн байдал:
Тоо хэмжээ:
  • 38.4V/105AH
  • UGA POWER
36V & 51.2V лити-ион гольфын тэрэгний батерейны шийдлээр мэргэшсэн Foberria Battery нь зах зээл дээрх хамгийн найдвартай, хүчирхэг хувилбаруудыг санал болгодог. Батерей бүр нь эсийн бүрэн бүтэн байдлыг хангах батерейны удирдлагын систем (BMS) болон үлдсэн гүйдлийн хүчийг харуулах LED цэнэгийн заагчаар тоноглогдсон байдаг. Эдгээр онцлогууд нь манай лити-ион гольфын тэрэгний иж бүрдлийг хар тугалганы хүчлийн батерейг хялбар, аюулгүй орлуулж, гольфын тэрэгний туршлагыг найдвартай, үр ашигтай хүчээр сайжруулна.
Үндсэн үнэ цэнийн саналууд
Өмчлөлийн нийт өртгийг 60%-иар бууруулах
Засвар үйлчилгээ тэг & Сул зогсолтыг багасгасан
Уулын өгсүүр гүйцэтгэлд зориулсан 300А оргил цэнэг
Plug-and-Play Drop-In солих
Стандарт 36V хар тугалганы хүчлийн батерейны тавиуруудад яг тохирно. Суурилуулалт нь 30 минут ба түүнээс бага хугацаанд дуусна, ямар ч утсыг өөрчлөх шаардлагагүй.
IP65 бүх цаг агаарын хамгаалалт
Техникийн үзүүлэлтүүд
Параметр
Тодорхойлолт
Загвар
38.4V/105AH
Брэнд
UGA POWER
Эсийн хими
А зэрэглэлийн призматик LiFePO4
Эсийн бүрхүүл
Хөнгөн цагааны хайлш
Нэрлэсэн хүчдэл
38.4V
Хамгийн их цэнэглэх хүчдэл
43.8 В
Таслах хүчдэл
30 В
Стандарт хүчин чадал (0.3C)
105А
Стандарт цэнэгийн гүйдэл
≤30А
Тасралтгүй цэнэгийн гүйдэл
105А
Оргил гадагшлуулах гүйдэл
300А (5 секунд)
Циклийн амьдрал (80% DOD)
4000 гаруй мөчлөг
Хэмжээ (L×W×H)
433×309×245 мм
Жин
-38 кг
IP үнэлгээ
IP65
Цэнэглэх арга
CC/CV
Хадгалах нөхцөл
20-45°С, 25%-65% SOC
Гэрчилгээ
CE, UL, UN38.3, RoHS
Технологийн үндсэн шинж чанарууд
Бодит цагийн эсийн хяналт бүхий ухаалаг BMS
Ухаалаг LED цэнэглэх үзүүлэлт
Аж үйлдвэрийн хэрэглээний програмууд
Аялал жуулчлалын автобус : 300А оргил гүйдэл нь уулархаг аялал жуулчлалын маршрутуудад жигд хурдасгахад тусалдаг. IP65 зэрэглэл нь цаг агаарын өөрчлөлтийг тэсвэрлэдэг.
Баталгаат болон дэлхийн дэмжлэг
10 жилийн Хязгаарлагдмал баталгаа нь худалдан авсан өдрөөс хойш материал, хийцийн согогийг хамарна.
Батерейны инженерүүдийн 24/7 техникийн дэмжлэг нь өдөр бүр алдааг олж засварлахад тусалдаг
АНУ, Герман, Хятад дахь агуулахууд их хэмжээний захиалгыг ажлын 3-7 хоногийн дотор хүргэж өгдөг
Өөр өөр хүчдэл, хүчин чадал, хэлбэр хүчин зүйл зэрэг өвөрмөц хэрэглээнд зориулагдсан тусгай шийдлүүд
Байнга асуудаг асуултууд
Энэ 38.4V LiFePO4 батерей нь 36V хар тугалганы хүчлийн батерейг шууд орлуулах уу?
Тиймээ. Энэхүү 38.4V 105Ah LiFePO4 гольфын тэрэгний зай нь 36V хар тугалганы хүчлийн батерейны стандарт тавиуртай тохирно. Суурилуулалтын хувьд утаснуудад өөрчлөлт оруулах шаардлагагүй.