Hic es: Home / Products / Lithium Pugna / Golf Cart Lifepo4 Pugna / 38.4V 105Ah LiFePO4 Pugna pro Golf plostra
loading
Share to:
facebook sharing button
Twitter sharing button
linea participatio puga
wechat sharing button
sharingin button sharing
pinterest sharing button
whatsapp sharing button
sharethis sharing button
38.4V 105Ah LiFePO4 Pugna pro Golf plostra
Machinatum pro bigis golfis et vehiculis spectandis, hoc 38.4V 105Ah LiFePO4 lineamenta altilium BMS et IP65 integrata tutanda sunt. 3.5-hora celeriter increpans et 38kg leve consilium tradens, tutelam liberam in classibus otia commercialibus perficiendis praebet, certam potentiam praestans et vitam servitutis extensam.
Availability:
Quantity:
  • 38.4V/105AH
  • UGA POTESTAS
Consectetuer in 36V&51.2V Lithio-ion golf cart solutiones altilium, Foberria Pugna tutissima ac potentissima in mercatu optionem praebet. Unaquaeque pugna venit instructa cum Pugna Management System (BMS) ad integritatem cellam et indicator crimen DUCTUS ut reliquas amperage ostendat. Haec lineamenta nostra lithium-ion cart golforum faciunt facilem ac securum postea ad gravida acidum plumbum, amplificans experientiam vestram golf cart cum certa et efficiente potentia.
Core Value Propositiones
Cut Total Custus dominii per LX%
Nulla Sustentationem & reducitur Downtime
300A Pecco fungi pro Uphill euismod
Obturaculum-and-play Occumbo-in Replacement
Exige apta ad vexillum 36V scutras plumbi-acidae altilium. Installatio per XXX minuta vel minus complet modificationes nulla wiring.
IP65 Omnes-Tempestas Praesidium
Technical Specifications
Parameter
Specification
Model
38.4V/105AH
Brand
UGA POTESTAS
Cellula Chemia
Gradus Prismatici LiFePO4
Cellula Casing
Aluminium Alloy
Rated Voltage
38.4V
Max præcipe intentione
43.8V
Abscise intentione
30V
Standard Capacity (0.3C)
105Ah
Latin præcipe Current
≤30A
Continua Dimittite Current
105A
Apicem Dimittite Current
300A (5 seconds)
Vita cycli (DOD% LXXX)
4000+ circuitus
Dimensiones (L×W×H)
433×309×245 mm
Pondus
-38 kg
IP Rating
IP65
Ratio crimen
CC/CV
Repono Condition
20-45°C, 25%-65% SOC
Testimonia
CE, UL, UN38.3, RoHS
Key Features Technologiae
Intelligentes BMS cum Verus-Tempus Cell Cras
Gradus Prismatici LiFePO4 Cellulae
Dolor DUXERIT præcipe Indicis
Industria Applications
Buses sightseeing : 300A apicem current subsidia acceleratio lenis in collinum urbis itinera. IP65 rating condiciones tempestatum variabiles sustinet.
Warranty & Global Support
X-Year Limited Warantum tegit defectus in materia et opere a acquirunt
24/7 technici auxilium e pugna fabrum praebet fermentum auxilium circa horologium
Frequenter Interrogata
Estne haec 38.4V LiFePO4 pugna reponenda pro 36V plumbi-acidi gravida?
Ita. Hoc 38.4V 105Ah LiFePO4 autocinetum pilae aptat vexillum 36V machinis plumbi-acidis pugnae. Modificationes wiring nullae requiruntur ad institutionem.