Դուք այստեղ եք՝ Տուն / Ապրանքներ / Լիթիումի մարտկոց / Golf Cart Lifepo4 մարտկոց / 38.4V 105Ah LiFePO4 մարտկոց գոլֆի սայլերի համար
բեռնում
Կիսվել՝
Ֆեյսբուքի փոխանակման կոճակ
Twitter-ի համօգտագործման կոճակը
տողերի փոխանակման կոճակ
wechat-ի փոխանակման կոճակը
linkedin-ի համօգտագործման կոճակը
pinterest-ի համօգտագործման կոճակը
whatsapp-ի համօգտագործման կոճակը
կիսել այս համօգտագործման կոճակը
38.4V 105Ah LiFePO4 մարտկոց գոլֆի սայլերի համար
Գոլֆի սայլերի և տեսարժան վայրեր այցելող մեքենաների համար նախագծված այս 38.4V 105Ah LiFePO4 մարտկոցն ունի ինտեգրված BMS և IP65 պաշտպանություն: Ապահովելով 3,5 ժամ արագ լիցքավորում և 38 կգ թեթև դիզայն՝ այն առաջարկում է առանց սպասարկման արդյունավետություն առևտրային հանգստի նավատորմի համար՝ ապահովելով հուսալի էներգիա և երկարացված ծառայության ժամկետ:
Առկայություն՝
Քանակ:
  • 38.4V/105AH
  • UGA POWER
Մասնագիտանալով 36V և 51.2V լիթիում-իոնային գոլֆի սայլի մարտկոցների լուծումներում՝ Foberria Battery-ն ապահովում է շուկայում ամենաապահով և հզոր այլընտրանքները: Յուրաքանչյուր մարտկոց հագեցած է մարտկոցի կառավարման համակարգով (BMS) բջջային ամբողջականության համար և լիցքավորման LED ցուցիչով, որը ցույց է տալիս մնացորդային հզորությունը: Այս հատկանիշները մեր լիթիում-իոնային գոլֆի սայլակների հավաքածուները դարձնում են կապարաթթվային մարտկոցների հեշտ և անվտանգ փոխարինում, ինչը մեծացնում է գոլֆի սայլի ձեր փորձը հուսալի և արդյունավետ հզորությամբ:
Հիմնական արժեքային առաջարկներ
Կրճատել սեփականության ընդհանուր արժեքը 60%-ով
Զրոյական սպասարկում և կրճատված պարապուրդ
300A գագաթնակետային լիցքաթափում` վերելքի կատարման համար
Plug-and-Play Drop-In փոխարինում
Ճշգրիտ տեղավորվում է ստանդարտ 36V կապարաթթու մարտկոցների սկուտեղների համար: Տեղադրումն ավարտվում է 30 րոպեում կամ ավելի քիչ՝ առանց լարերի փոփոխությունների պահանջի:
IP65 պաշտպանություն եղանակային պայմաններից
Տեխնիկական բնութագրեր
Պարամետր
Հստակեցում
Մոդել
38.4V/105AH
Բրենդ
UGA POWER
Բջջային քիմիա
Դասարան A Prismatic LiFePO4
Բջջի պատյան
Ալյումինե խառնուրդ
Գնահատված լարումը
38.4 Վ
Առավելագույն լիցքավորման լարումը
43.8 Վ
Անջատման լարում
30 Վ
Ստանդարտ հզորություն (0.3C)
105 Ահ
Ստանդարտ լիցքավորման հոսանք
≤30A
Շարունակական լիցքաթափման հոսանք
105 Ա
Պիկ լիցքաթափման հոսանք
300A (5 վայրկյան)
Ցիկլային կյանք (80% DOD)
4000+ ցիկլեր
Չափերը (L×W×H)
433×309×245 մմ
Քաշը
-38 կգ
IP վարկանիշ
IP65
Լիցքավորման մեթոդ
CC/CV
Պահպանման պայման
20-45°C, 25%-65% SOC
Հավաստագրեր
CE, UL, UN38.3, RoHS
Հիմնական տեխնոլոգիայի առանձնահատկությունները
Խելացի BMS իրական ժամանակի բջջային մոնիտորինգով
Ա աստիճանի պրիզմատիկ LiFePO4 բջիջներ
Smart LED լիցքավորման ցուցիչ
Արդյունաբերության հավելվածներ
Տեսարժան վայրեր ավտոբուսներ . 300A գագաթնակետային հոսանքն ապահովում է սահուն արագացում լեռնոտ տուրիստական ​​երթուղիներում: IP65 վարկանիշը դիմակայում է փոփոխական եղանակային պայմաններին:
Երաշխիք և գլոբալ աջակցություն
10 տարվա սահմանափակ երաշխիքը ներառում է նյութերի և աշխատանքի թերությունները գնման օրվանից
Հաճախակի տրվող հարցեր
Այս 38.4V LiFePO4 մարտկոցը ուղղակիորեն փոխարինո՞ւմ է 36V կապարաթթվային մարտկոցներին:
Այո՛։ Այս 38,4V 105Ah LiFePO4 գոլֆի սայլի մարտկոցը տեղավորվում է ստանդարտ 36V կապարաթթվային մարտկոցների սկուտեղների վրա: Տեղադրման համար էլեկտրագծերի փոփոխություններ չեն պահանջվում: