Jy is hier: Tuis / Produkte / Litium Battery / Golfkarretjie Lifepo4-battery / 38.4V 105Ah LiFePO4-battery vir gholfkarretjies
laai
Deel na:
Facebook-deelknoppie
Twitter-deelknoppie
lyn deel knoppie
wechat-deelknoppie
linkedin-deelknoppie
pinterest-deelknoppie
whatsapp deel knoppie
deel hierdie deelknoppie
38.4V 105Ah LiFePO4-battery vir gholfkarretjies
Hierdie 38.4V 105Ah LiFePO4-battery is ontwerp vir gholfkarretjies en besigtigingsvoertuie en beskik oor geïntegreerde BMS- en IP65-beskerming. Dit lewer 3,5-uur vinnige laai en 'n 38 kg liggewig ontwerp, dit bied onderhoudsvrye werkverrigting vir kommersiële ontspanningsvlote, wat betroubare krag en verlengde dienslewe verseker.
Beskikbaarheid:
Hoeveelheid:
  • 38.4V/105AH
  • UGA KRAG
Spesialiseer in 36V & 51.2V litium-ioon gholfkarretjie-battery-oplossings, Foberria Battery bied die veiligste en kragtigste alternatiewe op die mark. Elke battery is toegerus met 'n batterybestuurstelsel (BMS) vir selintegriteit en 'n LED-laai-aanwyser om die oorblywende stroomsterkte te wys. Hierdie kenmerke maak ons ​​litium-ioon gholfkarretjies 'n maklike en veilige plaasvervanger vir loodsuurbatterye, wat jou gholfkarretjie-ervaring met betroubare en doeltreffende krag verbeter.
Kernwaarde-voorstelle
Verminder die totale koste van eienaarskap met 60%
Geen onderhoud en verminderde stilstand
300A piekontlading vir opdraande prestasie
Plug-and-Play Drop-In vervanging
Presiese pasvorm vir standaard 36V loodsuurbatterye. Installasie voltooi binne 30 minute of minder met geen veranderinge aan bedrading nodig nie.
IP65 All-Weather Beskerming
Tegniese spesifikasies
Parameter
Spesifikasie
Model
38.4V/105AH
Handelsmerk
UGA KRAG
Selchemie
Graad A Prismatiese LiFePO4
Sel omhulsel
Aluminiumlegering
Gegradeerde spanning
38,4V
Maksimum laadspanning
43.8V
Afsnyspanning
30V
Standaardkapasiteit (0,3C)
105 Ah
Standaardlaaistroom
≤30A
Deurlopende ontladingsstroom
105A
Piekontladingsstroom
300A (5 sekondes)
Sikluslewe (80% DOD)
4000+ siklusse
Afmetings (L×B×H)
433×309×245 mm
Gewig
-38 kg
IP-gradering
IP65
Laai metode
CC/CV
Bergingstoestand
20-45°C, 25%-65% SOC
Sertifiserings
CE, UL, UN38.3, RoHS
Sleutel Tegnologie Kenmerke
Intelligente BMS met intydse selmonitering
Graad A Prismatiese LiFePO4-selle
Slim LED-laai-aanwyser
Nywerheidstoepassings
Besigtigingsbusse : 300A piekstroom ondersteun gladde versnelling op heuwelagtige toeristeroetes. IP65-gradering weerstaan ​​veranderlike weerstoestande.
Waarborg en globale ondersteuning
10-jaar beperkte waarborg dek defekte in materiaal en vakmanskap vanaf die datum van aankoop
24/7 tegniese ondersteuning van battery-ingenieurs bied probleemoplossing bystand rondom die klok
Gereelde Vrae
Is hierdie 38.4V LiFePO4-battery 'n direkte plaasvervanger vir 36V-loodsuurbatterye?
Ja. Hierdie 38.4V 105Ah LiFePO4-gholfkarretjiebattery pas by standaard 36V-loodsuurbatterybakke. Geen veranderinge aan bedrading word benodig vir installasie nie.