Tá tú anseo: Baile / Táirgí / Battery Litiam / Gailf Cart Lifepo4 Battery / 38.4V 105Ah LiFePO4 Battery for Golf Carts
ag lódáil
Roinn le:
cnaipe roinnt facebook
cnaipe roinnt twitter
cnaipe roinnte líne
cnaipe roinnt wechat
cnaipe roinnte nasctha
cnaipe roinnt pinterest
cnaipe roinnte whatsapp
roinn an cnaipe comhroinnte seo
Ceallraí 38.4V 105Ah LiFePO4 le haghaidh cairteacha Gailf
Tá an ceallraí 38.4V 105Ah LiFePO4 seo innealtóireachta le haghaidh cairteacha gailf agus feithiclí fámaireachta, le cosaint BMS agus IP65 comhtháite. Ag seachadadh muirear tapa 3.5 uair an chloig agus dearadh éadrom 38kg, cuireann sé feidhmíocht saor ó chothabháil ar fáil do chabhlaigh fóillíochta tráchtála, rud a chinntíonn cumhacht iontaofa agus saol seirbhíse leathnaithe.
Infhaighteacht:
Cainníocht:
  • 38.4V/105AH
  • CUMHACHT UGA
Ag speisialú i réitigh ceallraí cart gailf litiam-ian 36V & 51.2V, soláthraíonn Foberria Battery na roghanna eile is sábháilte agus is cumhachtaí ar an margadh. Tagann gach ceallraí feistithe le Córas Bainistíochta Battery (BMS) le haghaidh sláine cille agus táscaire muirear LED chun an amperage atá fágtha a thaispeáint. Déanann na gnéithe seo ár bhfeisteáin cart gailf litiam-ian a athsholáthar éasca agus sábháilte do chadhnraí luaidhe-aigéad, ag cur le do thaithí cart gailf le cumhacht iontaofa agus éifeachtach.
Tairiscintí Croíluacha
Gearr Costas Iomlán na hÚinéireachta 60%
Cothabháil nialais & Aga Neamhfhónaimh Laghdaithe
300A Buaic-urscaoileadh le haghaidh Feidhmíochta Uphill
Athsholáthar Buail Isteach Breiseán agus Spraoi
Oiriúnach go beacht do thráidirí caighdeánach ceallraí luaidhe-aigéad 36V. Críochnaíonn an tsuiteáil i 30 nóiméad nó níos lú gan aon athruithe sreangaithe ag teastáil.
IP65 Cosaint Uile-Aimsire
Sonraíochtaí Teicniúla
Paraiméadar
Sonraíocht
Múnla
38.4V/105AH
Branda
CUMHACHT UGA
Ceimic Cille
Grád A Prismatic LiFePO4
Cásáil Cille
Cóimhiotal Alúmanam
Voltas Rátáilte
38.4V
Voltas Muirear Uasta
43.8V
Voltas scoite
30V
Cumas Caighdeánach (0.3C)
105Ach
Táille Caighdeánach Reatha
≤30A
Reatha Urscaoilte Leanúnach
105A
Reatha Urscaoilte Buaic
300A (5 soicind)
Saol Rothaíochta (80% DOD)
4000+ timthriallta
Toisí (L×W×H)
433×309×245 mm
Meáchan
-38 kg
Rátáil IP
IP65
Modh Muirir
CC/CV
Coinníoll Stórála
20-45°C, 25%-65% SOC
Deimhnithe
CE, UL, UN38.3, RoHS
Príomhghnéithe Teicneolaíochta
BMS Chliste le Monatóireacht Cille Fíor-Ama
Cealla Prismatic LiFePO4 Grád A
Táscaire Muirear LED Cliste
Feidhmchláir Tionscail
Busanna Fámaireachta : Tacaíonn buaicsruth 300A le luasghéarú réidh ar bhealaí cnocacha turasóireachta. Seasann rátáil IP65 dálaí athraitheacha aimsire.
Barántas & Tacaíocht Dhomhanda
Ceisteanna Coitianta
An bhfuil an ceallraí 38.4V LiFePO4 seo ina athsholáthar díreach ar chadhnraí luaidhe-aigéad 36V?
Tá. Oireann an ceallraí cart gailf 38.4V 105Ah LiFePO4 seo do thráidirí caighdeánacha ceallraí luaidhe-aigéad 36V. Níl aon modhnuithe sreangú ag teastáil le haghaidh suiteáil.