မင်းဒီမှာပါ- အိမ် / ထုတ်ကုန်များ / လီသီယမ်ဘက်ထရီ / ဂေါက်တွန်းလှည်း Lifepo4 ဘက်ထရီ / LiFePO4 ဘက်ထရီ 51.2V 105Ah ဂေါက်တွန်းလှည်း အစားထိုးခြင်း။
loading
မျှဝေရန်-
facebook share ခလုတ်
twitter မျှဝေခြင်းခလုတ်
လိုင်းမျှဝေခြင်းခလုတ်
wechat မျှဝေခြင်းခလုတ်
linkedin sharing ကိုနှိပ်ပါ။
pinterest မျှဝေခြင်းခလုတ်
whatsapp မျှဝေခြင်းခလုတ်
ဤမျှဝေမှုအား မျှဝေရန် ခလုတ်ကိုနှိပ်ပါ။
LiFePO4 ဘက်ထရီ 51.2V 105Ah ဂေါက်တွန်းလှည်း အစားထိုးခြင်း။
မော်ဒယ်- 51.2V/105AH
ဗို့အား: 51.2V
စွမ်းရည်- 105AH
အလေးချိန်: 49 ကီလိုဂရမ်
အတိုင်းအတာ- 509*309*245mm
ရရှိနိုင်မှု-
အရေအတွက်-
  • 51.2V/105AH
  • UGA ပါဝါ
ဂေါက်တွန်းလှည်းတွင် ပုံမှန်ဘက်ထရီများကို လစ်သီယမ်ဘက်ထရီများဖြင့် အစားထိုးနိုင်ပါသလား။
Lead-Acid ဘက်ထရီများကို Lithium ဘက်ထရီများဖြင့် အစားထိုးခြင်း-
  1. Drop-in Solutions-
  2. ဘက်ထရီအကွာအဝေး -
  3. လိုက်ဖက်မှု -
    • လီသီယမ်ဘက်ထရီများ၏ ဗို့အားနှင့် စွမ်းရည်သည် သင့်ဂေါက်တွန်းလှည်း၏ လိုအပ်ချက်များနှင့် ကိုက်ညီကြောင်း သေချာပါစေ။ ဂေါက်တွန်းလှည်းအများစုသည် 36V သို့မဟုတ် 48V စနစ်အား အသုံးပြုထားသောကြောင့် မှန်ကန်သောဗို့အားကိုပေးသည့် လီသီယမ်ဘက်ထရီများကို ဝယ်ယူရန် လိုအပ်ပါသည်။
  4. အားသွင်းကိရိယာ လိုက်ဖက်မှု -
  5. တပ်ဆင်ခြင်း -
  6. ဘက်ထရီစီမံခန့်ခွဲမှုစနစ် (BMS) -
> သတ်မှတ်ချက်
မဟုတ်ဘူး
ကုသိုလ်ကံ
အထွေထွေ ကန့်သတ်ချက်
1
ဆဲလ်တစ်ခုတည်းအတွက် ကာဗာပစ္စည်း
အလူမီနီယံအလွိုင်း
2
စံစွမ်းရည် (0.3CA)
105Ah
3
အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ဗို့အား
51.2V
4
Max.Charge ဗို့အား
58.4V
5
ဖြတ်တောက်ထားသော ဗို့အား
40V
6
ပုံမှန်အားသွင်းမှု လက်ရှိ
≤30A
7
အားသွင်းချိန်
၃.၅ နာရီခန့်
8
အဆက်မပြတ် စီးဆင်းနေသော လျှပ်စီးကြောင်း
105A
9
အထွတ်အထိပ်ထုတ်လွှတ်မှု လက်ရှိ
300A
10
ဘက်ထရီအတိုင်းအတာ
≤509*309*245mm(L*W*H)